پویا ملت جمعه 29 دی 1396 07:09 ب.ظ نظرات ()

 شاید شما جزء کسانی باشید که به بازی wow(مخفف World of Warcraft) علاقه ی بسیاری

 دارید و این اخبار این بازی را دنبال میکنید ولی چگونگی تهیه ی بازی و  انجامش را بلد

 نیستید.خب نگهران نباشید من امروز در این پست به شما آموزش های لازم را خواهم داد...به ادامه ی مطلب بروید...

گام اول خرید بازی: شما میتوانید از سایت های معتبر این بازی را خریداری یا دانلود کنید. من به شما سایت www.gamershop.com  را معرفی میکنم.این سایت کاملاً معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد. همچنین شما به جزء سی دی  بازی میتوانید اکسپنشن یا شارژ تایم بازی خود را هم از این سایت خریداری کنید.

همچنین شما میتوانید آخرین ورژن این بازی را از اپلیکیشن بتل نت دانلود نمایید(حجم 55 گیگابایت)

توجه:دوستانی که میخواهند سرور های رایگان در پچ هایی مثل پچ 5.4.8 ورژن مستز آف پانداریا(Mists of Pandaria) یا پچ 7.1.5 ورژن لژیون (Legion) نمیتوانند از سایت گیمر شاپ خریداری کنند چون این سایت پچ آخر در سرور بتل نت(Battle.net) که همان سرور اصلی است و شما باید در ازای بازی کردن مبلغی را به عنوان اکسپنشن و شارژ تایم بازی در این سرور  پرداخت کنید. شما میتوانید پچ 5.4.8 را از سی دی فروش های معتبر بخرید و یا هردو پچ 7.1.5 یا 5.4.8 را از گیم نت های معتبر تهیه نمایید.

گام دوم ثبت نام در سرور مورد نظر:شما برای بازی کردن ابتدا باید یک اکانت در سرور مورد نظر خود بسازید.ما در اینجا آموزش ثبت نام در دو سرور بتل نت و فریکز(Freakz) را به شما آموزش دهیم. همچنین دیگر سروری که به شما معرفی میکنیم سرور وو زون(wowzone)سروری کاملاً ایرانی با پلیر های ایرانی هستش.برای ثبت نام این سرور به آدرس www.wzone.ir مراجعه نمایید.


1.سرور بتل نت:  به آدرس  www.battle.net بروید.

 بر روی My Account کلیک و بعد روی Creat a Free Account کلیک کنید.


 

 

 و بعد فرم داده شده را با اطلاعات واقعی کامل کنید.

بعد از آن کدی از شما خواسته میشود. ایمیلی به ایمیل شما ارسال میشود که شامل کد مربوطه را دارد.پس از ثبت کد شما یک اکانت بلیزارد دارید.

2.سرور فریکز:  این سرور کاملاً رایگان است و در دو پچ 5.4.8 پانداریا و 7.1.5 لژیون موجود میباشد. قبل از ثبت نام شما باید لانچر wowfreakz را از سایت اصلی این سرورwww.wow-freakz.com  دانلود نمایید سپس ثبت نام کنید.

این هم یک آموزش بسیار ساده و جمع و جور برای شما.نظر،پیشنهاد و یا انتقادی دارید حتما زیر

 این پست بگذارید.

ما را به دیگران معرفی کنید!

www.karazan.mihanblog.com