پویا ملت دوشنبه 3 مهر 1396 07:15 ب.ظ نظرات ()

تاریخچه سری بازی های وارکرافت و دنیای وارکرافت

 

سری بازیهای وارکرافت((Warcraft محصولی از شرکت بلیزارد (Blizzard) که اولین بار به صورت استراتژیک ...

به ادامه مطلب بروید...


 


سری بازیهای وارکرافت((Warcraft محصولی از شرکت بلیزارد (Blizzard) که اولین بار به صورت استراتژیک به نام وارکرافت انسان ها و اورک ها (Warcraft Human and Orc) در سال1994 منتشر شد. این بازی در زمان خودش  دارای گرافیک عالی و خط داستانی بسیار جالب و هیجان انگیزی بود.این بازی داستان کتاب وارکرافت انواج تاریکی را دنبال میکرد.

بعد از آن وارکرافت 2 آنسوی درگاه سیاه (Warcraft II Beyond the dark portal) در سال 1996 منتشر شد.این بازی نسبت به نسخه ی قبلی دارای کیفیت بهتر بود که داستان وارکرافت انسوی درگاه تاریک را دنبال میکرد.

بعد از آن در سال 2003 آخرین سری از بازی وارکرافت به نام وارکرافت فروزن تورن(Warcraft III Frozen thorn) منتشر شد که داستان بازی وارکرافت ظهور لی کینگ را دنبال میکرد.(برای اطلاعات بیشتر در اینباره بر روی Warcraft3 کلیک کنید)

بعد از آن سبک بازی به شخصیت پردازی تغییر یافت و در سال 2004بازی دنیای وارکرافت(World of Warcraft )منتشر شد.این بازی آنلاین جذاب به سرغت فارگیر شد.این بازی ورژن های مختلفی دارد.

ورژن های بازی دنیای وارکرافت و سال انتشار آنها

·  وارکرافت جنگهای صلیبی سوزان      سال انتشار 2006

·        دنیای وارکرافت خشم پادشاه لیچ کینگ سال انتشار 2008

·        دنیای وارکرافت کاتالیسم سال انتشار 2010

·        دنیای وارکرافت پانداریا سال انتشار 2012

·        دنیای وارکرافت جنگ سالار درانور سال انتشار 2014

·        دنیای وارکرافت لژیون سال انتشار 2016دنیای وارکرافت جنگ برای ازراث سال انتشار 2018(برای اطلاعات بیشتر در باره ی این اکسپنشن بر روی Battle for Azeroth کلیک کنید)

پست بعدی: کتابهای وارکرافت


www.karazan.mihanblog.com