پویا ملت شنبه 13 مرداد 1397 02:32 ب.ظ نظرات ()
در این پست قصد داریم آخرین اخبار در باره ی اکسپنشن جدید Battle for Azeroth در اختیار شما دوستان قرار دهیم.(توجه داشته باشید در صورت بووجود آمدن تغییری جدید در این اکسپنشن و یا خبر جدید این پست بروز رسانی خواهد شد).ما در پست ها بعدی نیز به معرفی تمامی اجزای این اکسپنشن خواهیم پرداخت و این پست پویا فقط در باره با اخبار و پیش نمایش ها خواهد بود.
آپدیت شده در 2 مهر 97

با ما همراه باشید...

پچ 8.0:
این پچ درواقع به Pre-Patch شناخته میشود و در اون پیشنمایشی از Battle for Azeroth(یا به اختصار BFA) به پلیر ها نشان داده شد.در این پچ ما قادر به دیدن و برسی مپ ها جدید یعنی کول تیراس و زاندالاری خواهیم بود ولی هنوز امکان سفر به آنجا وجود ندارد.در تریلر نشان داده شد که هورد تمام قاره ی کالیمدور را تصرف میکند و درخت دوم جهان وطن الفهای شبانگاه را به آتش خواهید کشید.ما در پچ 8.0 شاهد پیشروی ها هورد خواهیم بود و  همچنین پس از آن پیشروی متحدین در قاره ی امپراطوری شرقی و لردران.همچنین ما شهد پایین آمدن بشدت آیتم لول ها در این پچ خواهیم بود.از دیگر تغییرات میتوان به اضافه شدن قلب ازراث (The Hearth of Azerroth) اشاره نمود. قلب ازراث کار مشابهی همانند آرتیفکت ها را انجام خواهد داد.

در تاریخ 5 آگوست(14مهردادماه) تلدارسیل پایخت الفهای شبانگاه توسط هورد به آتش کشیده شد این مپ دیگر برای هیرو های بالای لول 110 وجود نخواهد داشت.متحدین نیز از 6آگوست(15 مهردادماه) آتش انتقام را بر سر هورد فرو خواهد ریخت.
همچنین ویدیو از دیگر تغییرات در این پچ برای شما گذاشته ایم تا شما بهتر متوجه شوید.
[http://www.aparat.com/v/g7bTX]

در پچ 7.3.5 آخرین پچ نوت از اکسپنشن لژیون ما با 4 عدد از Allied Races ها آشنا شدیم. حال ما در پچ 8.0 شاهد دوتن از دیگر نژاد های Allied Races خواهیم بود.(توجه داشته باشید که ما هرکدام از Allied Races ها را در پست های دیگری به طور کامل به آن ها خواهیم پرداخت.)
اورک های مگ هار (Maghar Orcs):
این نژاد در واقع همان اورک های درانوری هستند به رهبری گراموش(گرام) هل اسکریم که به هورد می پیوندند تا آنها را در نبرد با متحدین یاری کنند.
زن:

مرد:


داک آیرون دورف ها(Dark Iron Dwarves):
متحدین نیز با این نژاد پیمان بستند تا در جنگ با هورد به آنها کمک شایانی بکنند.دورف های دارک آیرون از قوی ترین دورف ها هستند.
مرد:
زن:
ریدها(Raids):
رید جدیدی بنام آلدیرUldir به بازی اضافه شده است.این رید در مپ زاندالار موجود است و در دو حالت Normal و Herioc موجود است.
مانت هایی که تاکنون آمده است:
2 مانتی که هورد  و متحدین بعد از تکمیل کردن بخش دوم کوئست War of the Thorns بدست خواهند آورد.

تریلر های تا کنون منتشر شده:
تریلر هایی تا کنون درباره ی این پچ منتشر شده است.یکی از آنها واربرینگرز(Warbringers) ها هستند که شامل سه تریلر میشود.
واربرینگ 1:جینا
[http://www.aparat.com/v/HFEUS]

واربرینگ2:سیلواناس
[http://www.aparat.com/v/D5ewW]
واربرینگ 3 : آزشارا
[http://www.aparat.com/v/B9YA2]
تریلر دیگری نیز درباره ی رهبر جدید اورک ها منتشر شد.
[http://www.aparat.com/v/gNpUn]

دو تریلر دیگر هم با عنوان جنگ برای لردران (Battle for Lordaeron) نیز یکی برای متحدین و یکی هم برای هورد منتشر شد.
متحدین:
[http://www.aparat.com/v/ZXz5K]

هورد:
[http://www.aparat.com/v/2uLgs]

منابع:
1.سایت اصلی بازی: worldofwarcraft.com
2.سایت ووهید: www.wowhead.com
3.سایت ووگاید:  www.wowguide.ir