پویا ملت جمعه 29 دی 1396 09:09 ب.ظ نظرات ()

 حال که شما در سرور مورد نظرتان ثبت نام کرده اید. وقت بازی است.کسانی که به زبان انگلیسی کاملاً مسلط هستند میتوانند بدون آموزش این بازی را انجام دهند و لی خب چون بسیاری از ما ایرانیان به این زبان کاملاً مسلط نیستیم پس حتماً این مطلب را بخوانید...

به ادامه ی مطلب بروید...

گام سوم ساخت کارکتر:

نژاد ها و کلاس ها

 دو گروه مهم در بازی هستند که نقش اساسی در داستان بازی ایفا میکنند و شما برای انتخاب

 نژاد موردنظرتان باید با این دو گروه آشنایی کامل داشته باشید.

گروه 1:متحدین( Alliance)

گروه 2: هورد(Horde)

نژاد های گروه متحدین:انسان ها(Human)، دورف ها(Dwarf)، گنوم ها(Gnome)،الفهای شبانگاه(Night Elf)، درانایی ها(Draenei)،وارگن ها(Worgen)

نژاد های گروه هورد:اورک ها (Orc) ، تاورن ها(Tauren) ، ترول ها(Troll) ، الفهای خون(Blood Elf)، آندد ها(Undead)،گابلین ها(Goblin)

نژاد بی طرف(که در هر دو گروه وجود دارد):پانداها

 خب شما زمانی که در بازی داخل و به اکانت خود ورود میشود باید یک کارکتر بسازید.شما باید از بین این 13 نژاد و همچنین 12 کلاس(Class) کارکتر خود را طراحی کنید.شما همچنین میتوانید جنسیت(زن یا مرد بودن) کارکتر خود را  نیز مشخص نمایید.

کلاس ها: 1.جنگجو( The Warrior)

 2.میج(The Mage)

 3.پریِست(The Priest)

 4.روگ(The Rogue)

 5.دروید(The Druid)

 6.پالادیَن(The Paladin)

 7.شامان(The Shaman)

 8.شکارچی(The Hunter)

 9.وارلوک(The Warlock)

 10.شوالیه ی مرگ(Death Knight)

 11.مانک(Monk)

 12.دمون هانتر(Demon Hunter)

توجه:همه ی کلاس ها برای همه ی نژاد ها نیستند. برای مثال کلاس دروید فقط برای چهار

 نژاد الفهای شبانگاه،تاورن ها،وارگن ها و ترول ها میباشد و شما باید برای انتخاب کلاس

 شوالیه ی مرگ حتماً باید یک کارکتر لول 55 داشته باشید و همچنین کلاس دمون هانتر هم

 شما باید یک کارکتر لول70 را داشته باشید تا بتوانید آن ها را انتخاب کنید.

 خب پس از طراحی شکل ظاهری و اسم کارکتر خود کلید انیتر را بزنید.حال کارکتر شما ساخته شده است.

شما باید کارکتر خود را لول آپ کنید.در ورژن آخر (لژیون) شما قابلیت ارتقاء هیروی خود را

 تا لول 110 را دارید.

چگونه باید کارکتر خود را ارتقاء(لول آپ)کنیم؟

1.کوئست :ساده ترین کار که شما باید از ابتدا تا انتها ی بازی آن را انجام دهید گرفتن و انجام دادن مأموریت(کوئِست)میباشد.شما با گرفتن مأموریت و انجام دادن آن مقداری XP به عنوان پاداش برای ارتقاء خود میگیرید.البته همه ی مأموریت ها به شما پول (سکه برنز،نقره و طلا)را به شما میدهند.همچنین بعضی از مأموریت ها به شما آیتم هایی نیز میدهند.

2.PVP(پلیر در برابر پلیر):همانطور که گفتیم دو گروه هورد و متحدین در بازی هستند که این دو گروه باهم دشمن اند.شما با PVP(پی وی پی ) میتوانید خود را ارتقاء دهید. پی وی پی به معنای پلیر در برابر پلیر است.یعنی دو پلیر یا چنادین پلیر در برابر هم قرار میگیرند و به مبارزه با یکدیگر میپردازند.برنده ی این مسابقه (که به این مسابقه آرنا گفته میشود)مقداری پول و XP  و Honorدریافت میکند.آرنا زدن از لول 20 به بالا برای شما باز خواهد شد.

3.دانجن:این نوع ارتقاء از محبوب ترین ارتقاء ها محسوب میشود.شما با رسیدن به لول 10 حق انتخاب Specialization را دارید.یعنی بستگی به کلاس شما، شما تأیین میکنید که کلاستان روی چه نوع قدرتی باشد.این قدرت ها یا تانک،دمیج(DPS)و یا هیلر هستند که نقش شما را در دانجن و رِید تأیین میکنند.

تانک:در این حالت جان شما بیشتر از حالت معمولی است ولی میزان دمیج(خسارت)شما پایین

 تر از حد معمولی است.تانک در دانجن حکم رهبر گروه را دارد و باید دشمنان را به سمت

 خودش جذب کند تا دمیج ها آن ها را بکشند.کلاس های جمگجو،پالادین،دروید،شوالیه ی

 مرگ،مانک،دمون هانتر قابلیت تبدیل شدن به تانک را دارا هستند.

دمیج:دمیج ها برعکس تانک ها هستند. آن ها دارای بیشترین مقدار خسارت و جان کمی دارند.زمانی که تانک دشمنان را به سمت خود جذب میکند آن ها وظیفه دارند دشمنان را

 بکشند.همه ی کلاس ها قابلیت تبدیل شدن به دمیج را دارند.

هیلر:از معنای اسم آنها هم پیداست که وظیفه ی جان دادن به اعضای گروه مخصوصاً تانک

 ها را دارند.آن ها خود را از سایرین عقب می اندازند و زیاد درون جنگ شرکت نمیکنند 

و اعضا را شفا میبخشند.کلاس های پریست،دروید،پالادین،شامان،مانک قابلیت تبدیل شدن به

 هیلر را دارا هستند.

دانجن در واقع یک گروه پنج نفره متشکل از یک تانک، سه دمیج و یک هیلر که باهم وارد یک منطقه ای میشوند(خود بازی شما را وارد آن منطقه میکند)تا مأمورت آن دانجن را انجام دهند.شما چند مأموریت دریافت میکنید و همراه با حل مأموریت ها باید باس ها (Boss:در دانجن ها دشمنانی هستند از همه قوی تر و دارای جان بیشتر اند.) را نیز بزنید.دانجن ها بر اساس داستان بازی طراحی شده اند.دانجن  به شما مقدار زیادی XP و پول میدهد.

4.رِید:مانندن دانجن اند و بر اساس داستان بازی طراحی شده اند.شما درواقع باید غول های

 داستان بازی را در رِید ها بزنید.رِید متشکل از یک گروه بزرگ 25 نفری است شامل

 2تانک 18دمیج و 5هیلر است.شما از لول 85 به بالا میتوانید رِید بزنید.رِید ها بسیار به شما

 سکه و اگر خوش شانس باشیدآیتم های خوبی میدهند.


مونت(Mount): به جانوران یا وسایلی که پلیر ها برای حمل و نقل استفاده میکنند مونت میگویند.استفاده از مونت زمینی از لول 20 به بالا داده میشود.هر نژاد مونت مخصوص به خود را دارد.مونت ها در لول 20 ، 60%  Speed(سرعت)شما در لول چهل باید بروید و سوارکرار ماهری شوید.پس از دادن 45 طلا به تمرین دهنده شما میتوانید مونت های زمینی با سرعت 100% را هدایت کنید. پس از رسیدن به لول 60 شما باید دوباره به پیش تمرین دهنده بروید و با دادن سکه آموزش هدایت مونت های پرنده با 180% سرعت را ببینید. گروه متحدین و هورد مونت پرنده ی مخصوص به خود را دارند که متحدین هیپوگریف و هورد خفاش است.پس از رسیدن به لول 70 شما دوباره پیش تمرین دهنده بروید و با دادن 5000 سکه طلا قابلیت راندن مونت هایی با 280% سرعت (که شمال اژدها ها نیز میشود) را خواهید داشت.مونت ها از چند طریق بدست می آیند:1-خریدن آن ها با طلا:شما میتوانید مونت ها را با طلا بخرید.البته در صورت داشتن شرایط مناسب برای خرید آن مونت!2-مونت ها را بدست بیاورید:شما میتوانید از طریق دانجن یا رِید مونت هایی را بدست آورید.3-مونت ها را  با پول بخرید:شما میتوانید از طریق سایت اصلی سرور خود یا سایت های دیگر مونت ها را با پول واقعی بخرید.4-مونت بسازید:بعضی از مونت ها را باید ساخت.مثل قالیچه ی پرنده.بعضی از مونت ها را هم باید پرورش داد مثل اژدهای بی بال در پانداریا5.بعضی دیگر مونت ها را نیز باید از طریق دستاورد(Achievement) بدست آورید.

پت((Pet: به معنای همان حیوان خانگی است.شکارچی ها و وارلاک ها خود پت مخصوصی را دارند.شما میتوانید با بتل پت(Battle Pet) پت خود را ارتقاء دهید.پت هایی که شما میخرید درواقع به عنوان حیوان خانگی هستند و از شما مراقبت نمیکنند و فقط پت های مخصوص شکارچی ها،وارلوک ها و شوالیه ی مرگ با Specialization  غیر مقدس(Unholy) از شما مراقبت و دفاع خواهند نمود.

این هم یک آموزش بسیار ساده و جمع و جور برای شما.نظر،پیشنهاد و یا انتقادی دارید حتما زیر

 این پست بگذارید.

ما را به دیگران معرفی کنید!

www.karazan.mihanblog.com